Supra – drewniana bateria łazienkowa

Koszyk jest pusty

NOWOŚĆ
Kran, bateria łazienkowa
wykonana ręcznie z wysokiej jakości drewna.

Supra – drewniana bateria łazienkowa

polski-produktKolor: naturalny kolor drewna
Styl: nowoczesny
Obudowa: drewno dąb europejski
Lakier: półmat

Wymiary:
szerokość: 55 mm
wysokość: 174 mm
długość dźwigni miksera: 97 mm
długość wylewki: 90 mm

Drewniana umywalka w połączeniu z drewnianą baterią łazienkową to prawdziwy luksus i ekstrawagancja dla wybranych i wymagających. Oferujemy ekskluzywne baterie umywalkowe w obudowie drewnianej z pokrętłami z drewna, które dodadzą Twojej łazience elegancji.

ZAPYTAJ O KOSZT DOSTAWY...
3,490.00 zł
SKU: S01
Ilość:

Drewniane obudowy baterii łazienkowych wytwarzane są przy zastosowaniu starannie wyselekcjonowanego drewna wysokiej jakości. Najczęściej używanymi gatunkami drewna do wykończenia baterii są: dąb europejski, orzech amerykański, mahoń afrykański - sapeli.

materiały
Zanim drewno trafi do produkcji, poddawane jest specjalistycznym, długotrwałym technikom suszenia w celu zapewnienia trwałości produktu, polegającej na niezmienności jego kształtu, nawet po wielu latach. Kolejno, drewno podlega doborowi co do struktury, barwy i ułożenia słojów, aby zapewnić estetyczną spójność i niepowtarzalność wyrobu finalnego.

Prezentowana obudowa baterii umywalkowej Supra została wytworzona metodami ręcznymi przy zastosowaniu starannie wyselekcjonowanego drewna z dębu europejskiego , wykończona w półmacie.

Drewniane obudowy dostępne są również w innych gatunkach drewna w połysku lub półmacie. Okres oczekiwania: 3-6 tygodni.

Każda z baterii umywalkowych posiada niepowtarzalne wzory słojów oraz naturalną barwę drewna, dlatego nie ma dwóch identycznych produktów, każdy jest wyjątkowy. Dzięki zastosowaniu unikatowej technologii wytwarzania i impregnacji drewnianej obudowy nasza firma oferuje na elementy drewniane 5 lat gwarancji.